Kirjoittaja Aihe: Uusi Guzzi myymälä Lahteen  (Luettu 3507 kertaa)

MakikEr

  • Viestejä: 106
Uusi Guzzi myymälä Lahteen
« : Helmikuu 23, 2007, 06:25:17 ap »
Riku Motor Lahdessa avasi tänään myymälän, jossa myydään vain näitä rautapyöriä, näitä Guzzeja. Myymälä on Rikun huollon yhteydessä Moisionkadulla. Olipa mukava katsella kun näytillä oli Griso, Vintage, Nevada ja tietysti Norge vaikkei tuo turska kai varsinaisesti rautapyörä ole. Liput liehuivat portilla ja muutoinkin merkki oli hyvin esillä.

Tarjolla on myös muuta Guzzi aiheista tavaraa, ostin Guzzi myssyn, aamulla lämpötila - 27.

-MakikEr- 

Bhill

  • Viestejä: 263
Uusi Guzzi myymälä Lahteen
« Vastaus #1 : Helmikuu 23, 2007, 07:46:14 ap »
Miten mä aina onnistun missaamaan noi Rikun tapahtumat?!  Tais  olla pari viikkoa sitten kun kävin viimeks Rikun sivuilla, eikä  sattuneet avajaiset silmään. Olis voinut poiketa tänään. :( Rompepäivätkin olen jo kahdesti huomannut vasta seuraavalla viikolla.
V11 Sport

Olli

  • Viestejä: 264
Uusi Guzzi myymälä Lahteen
« Vastaus #2 : Helmikuu 23, 2007, 08:09:25 ap »
Jos piipahdatte, niin kyselkää hinnat ja toimitusajat noille tällä sivulla mainostetuille vuoden 2007 uusille Custom 940 ja Griso 8V malleille.

  Olli

Kimmo Saarelainen

  • Administrator
  • ***
  • Viestejä: 1 554
Uusi Guzzi myymälä Lahteen
« Vastaus #3 : Helmikuu 25, 2007, 07:46:10 ap »
Täydet pinnat Rikulle!
Guzzi saa arvoistaan kohtelua oman myymälän myötä.
Kimmo
Rider for California Touring 1400 & V85TT Travel