Mulla olis semmoinen tekniikkaan liittyvä juttu, eli tämän saitin navigoitavuus ja tämän vastausikkunan toimivuus. Minusta molemmissa olisi parennettavaa.
Ainakin näin muuta kuin Wintoosaa käyttävänä tämä viesti-ikkuna pakkaa välillä tökkimään (Firefox-pohjainen selain), ja ketjujen lukua ja foorumilla surffailua auttaisi minusta selvästi se, että noita navigointipalkkeja olisi enemmän, siis myös viestiketjujen alalaidassa. Tämänkin viestin kirjoittaminen ja editoiminen pakkaa olemaan aika tuskallinen operatsiooni.
Eikös tämäkin ole semmoinen tavallinen Php-BB -pohjainen mokkula?
Minusta paremmin toimivia versioita samasta foorumisoftasta löytyy esimerkiksi tuolta ulkomaiselta Aprilia-, Benelli- ja Ducatifoorumilta. Taitaa yksi niistä Guzzi-foorumeistakin toimia hiukan tätä paremmin.
Edit: kappas, eipäs näköjään olekaan ihan sama mokkula. Mutta silti, tuota navigoitavuutta ja toimivuutta voisi kyllä petrata. Kaikki eivät nääs käytä noita wintoosia ja internjet eksploudereita, joille tämäkin saitti on ilmeisesti tehty.