Tulleeko ihan valtuutettukin huolto Eximakeen... ja myynti? Trumpettia myyvät ja Guzzi kävisi hyvin täydentämään valikoimaa.
Tulee. Kyllä. Aevan.
Uusia pyöriä, mm. Stelvio, tulee tuossa pääsiäisen tienoilla.
Samoin kuin virallisempi tiedote asiasta. Koeajolle pääsee suht piankin keväällä, kunhan kelit sen sallii. Tai ainakin sitten kun Verneri pyöräyttää virallisen koeajokierroksen käyntiin ympäri maata.
Kuten sanottu, ällös epätoivoon vaivu.... :cool:
Fantikki on muuten tosiaan aika vekkuli laitos ja huippuosista tehty, sopis vaikka guzzistin leikkikaluksi ja kakkosmopoksi. Ittekin aattelin semmoista ilmajäähy-rupulikumiversiota ihan vaan leikkikaluksi kevät- ja syyskautta varten, ja miksei kenties talveksikin, jos piikkirenkaat laittais. Ainakin jos tulee yhtä leutoja alkutalvia kuin tää kuluneen talven alku on ollut jatkossakin.